Vilniaus „Aušros” mokykla-darželis

Mokykla

Neformalusis ugdymas skirtas mokinių pažintiniams, meniniams, sportiniams, moksliniams, techniniams, socialiniams, sveikos gyvensenos gebėjimams ugdyti, mokinių pasirinktoms saviraiškos programoms vykdyti būreliuose ir mokyklos renginiuose.

Neformaliojo ugdymo veiklų (nemokamų) tvarkaraštis

Neformaliojo ugdymo veiklos

pavadinimas

Vadovo vardas,
pavardė

el.paštas

Val.
sk.

Vieta

I

II

III

IV

V

"Audėjėliai"

(2a, 2b kl.)

Žaneta Avulienė

zaneta.avuliene@ausros.lt

1 2a klasė   14.00-14.45      

"Ir knyga mane augina"

(1a, 1b, 2c)

Valentina Užkurėnienė

valentina.uzkureniene@ausros.lt

1

1b klasė

 

13.00-13.45  

 

 

„Kūrybinės dirbtuvėlės – aš

pats“ (1a, 1b kl.)

Edita Aleksiejienė

edita.aleksiejiene@ausros.lt

1

1b klasė

 

 

 

13.15-14.00

 

„Mažieji

mokslininkai“ (2a, 2c kl.)

Sandra Puškorienė

sandra.puskoriene@ausros.lt

1

Laboratorija

13.15-14.00

 

 

 

 

„Sukit sukit

galveles“ (3-4 kl.)

Ritutė Tučiuvienė

rita.tuciuviene@ausros.lt

1

3a klasė

13.15-14.00

 

 

 

 

"Rišimas, mezgimas, siuvimas"

 ( 3-4 kl.)

Dalė Barišauskienė

dale.barisauskiene@ausros.lt

1

4a klasė

 

14.00-14.45

 

 

 

Tautinių šokių sudija

"Spindulys" (1-4 kl.)

Gabrielė Kulienė

gabriele.kuliene@ausros.lt

2 Aktų salė 13.30-14.15   14.45-15.15  

 

„English is fun“

(2 kl.)

Jurgita Steponkevičienė

jurgita.steponkeviciene@ausros.lt

1

1b klasė

14.00-14.45

 

 

 

 

„Awesome English“

(3-4 kl.)

Dominykas Jankauskas

dominykas.jankauskas@ausros.lt

1

4a klasė

14.00-14.45

 

 

 

 

Dainavimo studija

"Marmeladas" (1-4 kl.)

Monika Keblaitė

monika.keblaite@ausros.lt

2 Aktų salė        

12.15-13.00 (1-2 kl.)

13.15-14.00 (3-4 kl.)

 

Krepšinis

(1-4 kl.)

Mindaugas Plungė

mindaugas.plunge@ausros.lt

2 Sporto salė        

12.15-13.00 (1a, 1b, 2a, 2c kl.)

13.15-14.00 (2b, 3a, 4a kl.)

Neformaliojo ugdymo veiklų (mokamų) tvarkaraštis

Neformaliojo ugdymo veiklos

pavadinimas

Vadovo vardas,
pavardė

Val.
sk.

Vieta

I

II

III

IV

V

Šokių studija*

A. Maksvytytė

aida.maks@gmail.com

 

2

 

Aktų salė

15.30-16.15

(„Džiaugsmiukai“)
1-2 kl.

16.15-17.00

(Vėjas) 3-4 kl.

 

15.30-16.15

(„Džiaugsmiukai“)
1-2 kl.

16.15-17.00

(Vėjas) 3-4 kl.

 

 
Pramoginiai šokiai

Tadas Jurcevič

tadas.jur86@gmail.com

2 Aktų salė    

13.00-14.00

(1-2 kl.)

14.00-14.45

(3-4 kl.)

 

14.00-14.45

(1-4 kl.)

Dailės studija*

T. Kazimierėnienė

ofortas@gmail.com

 

 

2

 

4a klasė

 

15.30-16.45

 

 

15.30-16.45

 

Krepšinis*

Mantas Ambraška

nvs.skm@gmail.com

 

 

2

 

Sporto salė

15.30-16.30

 

15.30- 16.30

 

 

Karate*

Gytis Ramonas

ausra@budora.lt

2

Sporto salė

 

13.55-14.55

 

 

13.55-14.55

 

 

Šachmatai*

Areta Jaškūnaitė

lietuvossachmatumokykla@gmail.com

 

1

1b klasė  

15.30-16.30

(1-4 kl.)

 

 

 

 

Bricks4kids*

Snežana Karužel

lietuva@bricks4kidz.com

2

4a klasė

 

 

15.30-16.30

(1-2 kl.)

   
Anglų k.*

Darius Šlepikas

anglu.logos@gmail.com

2 1b klasė    

15.30-16.15 (1 kl.)

16.15-17.00 (2-4 kl.)

 

15.30-16.15 (1 kl.)

16.15-17.00 (2-4 kl.)

 

 

* Mokami būreliai – kaina ir informacija apie būrelių veiklą derinama su būrelių vadovais

Atnaujinta: 2019-10-09
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Naujienos
  • Valgiaraštis
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 11.20 - 12.05
  • 5. 12.15 - 13.00
  • 6. 13.15 - 14.00