Vilniaus „Aušros” mokykla-darželis

Neformalus švietimas

Neformalusis ugdymas skirtas mokinių pažintiniams, meniniams, sportiniams, moksliniams, techniniams, socialiniams, sveikos gyvensenos gebėjimams ugdyti, mokinių pasirinktoms saviraiškos programoms vykdyti būreliuose ir mokyklos renginiuose.

 

VILNIAUS „AUŠROS“ MOKYKLOS-DARŽELIO NEFORMALIOJO UGDYMO VEIKLŲ TVARKARAŠTIS MOKYKLOJE

2019-2020 m.m.

Nemokami būreliai

Neformaliojo ugdymo veiklos

pavadinimas

Vadovo vardas,
pavardė

Val.
sk.

Vieta

I

II

III

IV

V

"Audėjėliai"

(2a, 2b kl.)

Žaneta Avulienė 1 2a klasė   14.00-14.45      

"Ir knyga mane augina"

(1a, 1b, 2c)

Vaentina Užkurėnienė

1

3a klasė

 

   

 

12.15-13.00

„Kūrybinės dirbtuvėlės – aš

pats“ (1a, 1b kl.)

Edita Aleksiejienė

1

1b klasė

 

 

 

13.15-14.00

 

„Mažieji

mokslininkai“ (2a, 2c kl.)

Sandra Puškorienė

1

Laboratorija

13.15-14.00

 

 

 

 

„Sukit sukit

galveles“ 3-4 kl.

Ritutė Tučiuvienė

1

3a klasė

13.15-14.00

 

 

 

 

"Rišimas, mezgimas, siuvimas"

 ( 3-4 kl.)

Dalė Barišauskienė

1

4a klasė

14.00-14.45

 

 

13.10-13.55

 

Tautinių šokių sudija

"Spindulys" (1-4 kl.)

Gabrielė Kulienė 2 Aktų salė 13.30-14.15 13.45-14.30    

 

„English is fun“

(2 kl.)

Jurgita Steponkevičienė

1

1b klasė

14.00-14.45

 

 

 

 

„Awesome English“

(3-4 kl.)

Dominykas Jankauskas

1

4a klasė

14.00-14.45

 

 

 

 

Dainavimo studija

"Marmeladas" (1-4 kl.)

Monika Keblaitė 2 Aktų salė        

12.15-13.00 val. (1-2 kl.)

13.15-14.00 val.(3-4 kl.)

 

Krepšinis

(1-4 kl.)

Mindaugas Plungė 2 Sporto salė        

12.15-13.00 val. (1-2 kl.)

13.15-14.00 val. (3-4 kl.)

Mokami  būreliai

Neformaliojo ugdymo veiklos

pavadinimas

Vadovo vardas,
pavardė

Val.
sk.

Vieta

I

II

III

IV

V

VI

                   

Šokių studija*

A. Maksvitytė

 

2

 

Aktų salė

15.30-16.15

(„Džiaugsmiukai“)
1-2 kl.

16.15-17.00

(Vėjas) 3-4 kl.

 

15.30-16.15

(„Džiaugsmiukai“)
1-2 kl.

16.15-17.00

(Vėjas) 3-4 kl.

 

   
Šeimos šokių studija  Tadas Jurcevič 1 Aktų salė           10.00-11.00
Pramoginiai šokiai Tadas Jurcevič 2 Aktų salė    

13.15-14.00

(1-2 kl.)

14.00-14.45

(3-4 kl.)

 

13.15-14.00

(1-2 kl.)

14.00-14.45

(3-4 kl.)

 

Dailės studija*

T. Kazimierėnienė

 

2

 

4a klasė

 

15.15-16.45

 

 

15.15-16.45

 

                 

 

 

Krepšinis*

 

Mantas Ambraška

 

2

 

Sporto salė

15.30-16.30

 

15.30- 16.30

 

 

 

Karate*

Gytis Ramonas

2

Sporto salė

 

13.55-14.55

 

 

13.55-14.55

 

 

 

Šachmatai*

Areta Jaškūnaitė

1

1b klasė

13.15-14.00

(1-2 kl.)

15.30-16.15

(3-4 kl.)

 

 

 

 

 

Bricks4kids*

Snežana Karužel

2

4a  klasė

 

 

15.30-16.30

(1-2 kl.)

15.30-16.30

(1-2 kl.)

 

 

Sportinio turizmo būrelis Marius Juškevičius 1 Sporto salė    

16.30-18.00

(3-4 kl.)

     
Anglų k. Darius Šlepikas 2 1 b klasė     15.30-16.15 15.30-16.15    

* Mokami būreliai – kaina ir informacija apie būrelių veiklą derinama su būrelių vadovais

Atnaujinta: 2019-10-09
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Naujienos
  • Valgiaraštis
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 11.20 - 12.05
  • 5. 12.15 - 13.00
  • 6. 13.15 - 14.00
Iki rudens atostogų liko
  • dien.
  • val.
  • min.
  • sek.