Vilniaus „Aušros” mokykla-darželis

Įstaigos darbuotojai

Vardas, pavardė Pareigos Vadovauja

Dalė Barišauskienė

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

1a

Liza Pliusnienė

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

2a

Valentina Užkurėnienė

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

2b

Žaneta Avulienė

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

3a

Edita Aleksiejienė

Pradinių klasių mokytoja

3b

Arūnė Juozalėnienė

Pradinių klasių mokytoja

3c

Ritutė Tučiuvienė

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

4a

Ieva Pašiūnienė

Muzikos vyresn. mokytoja

 

Jurgita Steponkevičienė

Anglų k.  vyresn. mokytoja

Visos dienos mokyklos mokytoja

(Vaiko priežiūros atostogose)

 

Monika Meižytė

Anglų k. mokytoja

Visos dienos mokyklos mokytoja

 

Dominykas-Gabrielius Jankauskas

Anglų k. mokytojas

 

Gabrielė Kulienė

Šokio mokytoja

 

Jolanta Stupelytė

Tikybos mokytoja

 

Norberta Trabutienė

Auklėtoja

(Vaiko priežiūros atostogose)

 

 Janina Byčekienė

Ikimokyklinio ugdymo vyresn. mokytoja

"Kodėlčiukų"gr.

Stanislava Mlečkienė

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja  metodininkė

"Kodėlčiukų"gr.

Rasa Paliulienė Priešmokyklinio ugdymo mokytoja "Gudručių" gr.

Marytė Skurupskienė

Priešmokyklinio ugdymo vyresn. mokytoja

"Gudručių" gr.

Inga Totorienė

Ikimokyklinio ugdymo vyresn. mokytoja

 "Smalsučių" gr.

Rūta Janeikienė

Ikimokyklinio ugdymo vyresn. mokytoja

 "Smalsučių" gr.

Vaiva Skvereckienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja "Naminukų" gr.
Dovilė Sinkevičiūtė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

"Naminukų" gr.

Neringa Kojalienė

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja

"Pabiručių" gr.

Renata Babkin

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė

"Pabiručių" gr.

Mindaugas Plungė

Fizinio ugdymo mokytojas

 

Lina Milašienė Logopedė, spec. pedagogė  
Zita Maciulevičienė Logopedė metodininkė  

Milda Janulionienė

Dietistė

 

Dovilė Vieraitienė

Socialinis pedagogas

Mokytojo padėjėja

 
Meda Denopaitė-Matuliauskė Bibliotekininkė  

Jūratė Matuzonienė

Visos dienos mokyklos grupės mokytoja

Mokytojo padėjėja

 

Rima Navickienė

Visos dienos mokyklos grupės  mokytoja

 

Dominyka Orlaitė

Visos dienos mokyklos grupės mokytoja

Mokytojo padėjėja

 
Gintarė Giniotienė

Visos dienos mokyklos grupės mokytoja

Mokytojo padėjėja

 

Daiva Stankevičienė

Visos dienos mokyklos grupės mokytojas

 
Irina Draukšienė Mokytojo padėjėja  
     
Atnaujinta: 2020-09-21
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Naujienos
  • Valgiaraštis
Pamokų laikas
4. 11.20 - 12.05
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 11.20 - 12.05
  • 5. 12.15 - 13.00
  • 6. 13.15 - 14.00