Vilniaus „Aušros” mokykla-darželis

Savivalda

MOKYKLOS – DARŽELIO TARYBA

Pirmininkas –     tėvų atstovas

Sekretorė –  logopedė Zita Maciulevičienė

Tėvų atstovai: Pedagogai:
1a kl. Viktorija Novikovienė  
2a kl. Inga Sevelionienė  
3a kl. Povilas Baura  Pradinių klasių mokytoja Žaneta Avulienė
3b kl. Simonas Puškorius  Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Stanislava Mlečkienė
4a kl. Audrius Roda  Logopedė Zita Maciulevičienė
4b kl. Inga Sevelionienė  Medeinos pradinės mokyklos direktorius (socialinis partneris) Virginijus Molis
4c kl. Viktorija Vlasovienė  
“Naminukų” gr. A.Šyvokas  
„Smalsučių“ gr. Vita Vaškevičienė  
„Gudručių“ gr. Jūratė Ališauskienė  
“Pabiručių” gr.  Laura Bakanienė  
„Kodėlčiukų“ gr. Vygandas Grušauskas  

MOKYTOJŲ, AUKLĖTOJŲ KOLEGIJA

Auklėtojų kolegijos pirmininkė auklėtoja: Rūta Janeikienė 

Mokytojų kolegijos pirmininkas mokytojas: Žygimantas Gaidelionis

DARBO TARYBA

Žydronė Pipirienė – pirmininkė

Dovilė Vieraitienė – narė


MOKYTOJŲ TARYBA

Mokyklos-darželio mokytojų tarybos pirmininkė l.e.p. direktorė Renata Babkin

Pareigos Vardas, pavardė Kvalif. kategorija
Pradinių klasių mokytoja Karolina Masilionytė Mokytoja
Pradinių klasių mokytoja Agnė Karmazienė Mokytoja
Pradinių klasių mokytojas Žygimantas Gaidelionis Mokytojas
Pradinių klasių mokytoja Arūne Juozalėnienė Mokytoja
Pradinių klasių mokytoja Valentina Užkurėnienė Mokytoja metodininkė
Pradinių klasių mokytoja Liza Pliusnienė Mokytoka metodininkė
Pradinių klasių mokytoja Žaneta Avulienė Mokytoja metodininkė
Šokio mokytoja Viktorija Petrokaitė Mokytoja
Muzikos mokytoja Evelina Venckutė Mokytoja
Anglų k. mokytojas Rokas Pukinskis Mokytojas
Anglų k. mokytoja Ingrida Žvinytė Mokytoja
Tikybos mokytojas Jolanta Stupelytė Mokytoja
Auklėtoja Janina Byčekienė Vyresn. mokytoja
Auklėtoja Gerda Vitaitė Auklėtoja
Auklėtoja Dovilė Sinkevičiūtė Auklėtoja
Auklėtoja Vaiva Skvereckienė Auklėtoja
Auklėtoja Emilija Navaitė Auklėtoja
Auklėtoja Ingrida Žvinytė Auklėtoja
Auklėtoja Marytė Skurupskienė Vyresn. mokytoja.
Auklėtoja Stanislava Mlečkienė Mokytoja metodininkė
Logopedė Zita Maciulevičienė Logopedė metodininkė
Auklėtoja Rūta Janeikienė Vyresn. mokytoja
Auklėtoja Neringa Kojalienė Vyresn.mokytoja
Socialinė pedagogė Dovilė Vieraitienė Socialinė pedagogė

Atnaujinta: 2021-09-21
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Naujienos
  • Valgiaraštis
Pamokų laikas
1. 08.00 - 08.45
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 11.20 - 12.05
  • 5. 12.15 - 13.00
  • 6. 13.15 - 14.00