Vilniaus „Aušros” mokykla-darželis

Įstaigos darbuotojai

Vardas, pavardė Pareigos Vadovauja

Karolina Masilionytė 

Pradinių klasių mokytoja 

1a

Agnė Karmazienė

Pradinių klasių mokytoja 

2a

Liza Pliusnienė

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

3a

Valentina Užkurėnienė

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

3b

Žygimantas Gaidelionis

Pradinių klasių mokytojas

4b

Arūnė Juozalėnienė

Pradinių klasių mokytoja

4c

Žaneta Avulienė

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

4a

Edita Aleksiejienė

Pradinių klasių vyresn. mokytoja

(Vaiko priežiūros atostogose)

 
Sandra Puškorienė

Pradinių klasių  mokytoja

(Vaiko priežiūros atostogose)

 

Ieva Pašiūnienė

Muzikos vyresn. mokytoja

(Vaiko priežiūros atostogose)

 

Jurgita Steponkevičienė

Anglų k.  vyresn. mokytoja

Visos dienos mokyklos mokytoja

(Vaiko priežiūros atostogose)

 

Ingrida Žvinytė

Anglų k. mokytoja

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja

 

"Gudručių" gr.

Rokas Pukinskis

Anglų k. mokytojas

 

Viktorija Petrokaitė

Šokio mokytoja

 

Jolanta Stupelytė

Tikybos mokytoja

 

Evelina Venckutė

Muzikos mokytoja

 

 Janina Byčekienė

Ikimokyklinio ugdymo vyresn. mokytoja

"Kodėlčiukų"gr.

Stanislava Mlečkienė

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja  metodininkė

"Kodėlčiukų"gr.

Rasa Paliulienė

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja

(Vaiko priežiūros atostogose)

 

Marytė Skurupskienė

Priešmokyklinio ugdymo vyresn. mokytoja

"Gudručių" gr.

Inga Totorienė

Ikimokyklinio ugdymo vyresn. mokytoja

(Vaiko priežiūros atostogose)

 

Rūta Janeikienė

Priešmokyklinio ugdymo vyresn. mokytoja

 "Smalsučių" gr.

Emilija Navaitė Priešmokyklinio ugdymo mokytoja "Smalsučių" gr.
Gerda Vitaitė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja "Naminukų" gr.
Vaiva Skvereckienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja "Naminukų" gr.
Dovilė Sinkevičiūtė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

"Pabiručių" gr.

Neringa Kojalienė

Ikimokyklinio ugdymo vyresn.  mokytoja

"Pabiručių" gr.

Tomas Tarasevičius

Fizinio ugdymo mokytojas

 

Lina Milašienė

Logopedė, spec. pedagogė

(Vaiko priežiūros atostogose)

 
Zita Maciulevičienė Logopedė metodininkė  
Jolanta Skudrienė Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė  

Milda Janulionienė

Dietistė

 

Dovilė Vieraitienė

Socialinė pedagogė

Mokytojo padėjėja

 
Eglė Bernotienė Bibliotekininkė  

Jūratė Matuzonienė

Visos dienos mokyklos grupės mokytoja

Mokytojo padėjėja

 

Daiva Stankevičienė

Visos dienos mokyklos grupės mokytojas

Mokytoja padėjė

 
Irina Draukšienė Mokytoja padėjėja  
Rima Navickienė Visos dienos mokyklos grupės mokytoja  
Ritutė Tučiuvienė Visos dienos mokyklos grupės mokytoja  
Atnaujinta: 2021-10-05
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Naujienos
  • Valgiaraštis
Pamokų laikas
1. 08.00 - 08.45
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 11.20 - 12.05
  • 5. 12.15 - 13.00
  • 6. 13.15 - 14.00