Vilniaus „Aušros” mokykla-darželis

Mieli mokiniai, tėveliai, mokytojai ir kiti mūsų bendruomenės nariai,

  • Paskelbta: 2018-08-14

Jau su džiaugsmu laukiame artėjančio rugsėjo ir dar vienų smagių, nuoširdumu ir bendryste užpildytų mokslo metų. Šiais mokslo metais eisime bendrystės ir smagaus mokymosi keliu. Tai vienas svarbiausių mokyklos tikslų – padėti vaikams pajusti norą mokytis. Tai gebėjimas būti kartu, gebėjimas bendradarbiauti, ieškoti, bandyti, padėti vaikams atrasti naujas prasmes. Neabejoju, kad prasmės kūrimas yra labiausiai motyvuojantis veiksnys, ugdantis mokinių smalsumą aplinkai ir drąsą ieškoti bandyti. Ką galėtume padaryti, kad tai, dar labiau skleistųsi mūsų mokykloje? Reiktų pasistengti ne tiek daug - santykį su kitu žmogumi (mokiniu, tėvu, kolega) grįsti bendruomeniškumo principu, t.y. kurti bendrystę - mokėjimą pastebėti, suprasti, įsiklausyti į kitą, mokėjimą džiaugtis kito pasiekimais, mokėjimą dalytis. Jei puoselėsime šias savybes – išaugs pasitikėjimas. Jei puoselėsime pasitikėjimą, galėsime pasigirti išmintingu veikimu, atidumu ir rūpinimusi vienas kitu, drąsa, atsakingumu, įsipareigojimu, kuklumu, kilnumu.

 

Tad visi kartu eikime prasmės ir atradimų keliu!

Rugsėjo 1-osios šventė vyks rugsėjo 3 dieną 10 val. mokyklos kieme.

Linkėdama įdomių ir prasmingų mokslo metų

direktorė Edita

Nepamirškite padėkoti autoriui
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Naujienos
  • Valgiaraštis