Vilniaus „Aušros” mokykla-darželis

Įstaigos darbuotojai

Vardas, pavardė Pareigos Vadovauja

Karolina Masilionytė 

Pradinių klasių mokytoja 

3a

Agnė Karmazienė

Pradinių klasių mokytoja 

4a

Liza Pliusnienė

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

4a

Valentina Užkurėnienė

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

1b

Žygimantas Gaidelionis

Pradinių klasių mokytojas

2b

Arūnė Juozalėnienė

Pradinių klasių mokytoja

(Vaiko priežiūros atostogose)

 

Žaneta Avulienė

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

2a

Edita Aleksiejienė

Pradinių klasių vyresn. mokytoja

2c
Sandra Puškorienė

Spec. pedagogė

 

Ieva Pašiūnienė

Muzikos vyresn. mokytoja

 

Jurgita Steponkevičienė

Anglų k.  vyresn. mokytoja

Visos dienos mokyklos mokytoja

(Vaiko priežiūros atostogose)

 

Ingrida Žvinytė

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja

Anglų k. mokytoja

"Gudručių" gr.

Guostė Streikutė

Anglų k. mokytoja

 

Viktorija Petrokaitė

Šokio mokytoja

 

Jolanta Stupelytė

Tikybos mokytoja

 

Stanislava Mlečkienė

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja  metodininkė

"Kodėlčiukų"gr.

Inga Totorienė

Ikimokyklinio ugdymo vyresn. mokytoja

"Kodėlčiukų"gr.

Marytė Skurupskienė

Priešmokyklinio ugdymo vyresn. mokytoja

"Gudručių" gr.

Andžela Strela

Ikimokyklinio ugdymo  mokytoja

"Smalsučių"gr.

Rūta Janeikienė

Ikimokyklinio ugdymo vyresn. mokytoja

 "Smalsučių" gr.

Vilija Sakalauskienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė "Naminukų" gr.
Anastasija Plešakovienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja "Naminukų" gr.
Evelina Romanovskaja Priešmokyklinio ugdymo  mokytoja "Pabiručių" gr

Neringa Kojalienė

Priešmokyklinio ugdymo vyresn.  mokytoja

"Pabiručių" gr.

Tomas Tarasevičius

Fizinio ugdymo mokytojas

 

Indrė Staniulienė Logopedė  
Lina Milašienė

Logopedė

 
Jolanta Skudrienė Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė  

Milda Janulionienė

Dietistė

 

Dovilė Vieraitienė

Socialinė pedagogė

Mokytojo padėjėja

 
Marina Rogoliova Mokytoja padėjėja  
Eglė Bernotienė

Bibliotekininkė

Mokytoja padėjėja

 

Jūratė Matuzonienė

Visos dienos mokyklos grupės mokytoja

Mokytojo padėjėja

 

Daiva Stankevičienė

Visos dienos mokyklos grupės mokytojas

Mokytoja padėjėja

 
Irina Draukšienė Mokytoja padėjėja  
Gintarė Kiričenko

Visos dienos mokyklos grupės mokytojas

Mokytoja padėjėja

 
Inga Seliavienė

Visos dienos mokyklos grupės mokytojas

Mokytoja padėjėja

 
Ritutė Tučiuvienė Visos dienos mokyklos grupės mokytoja  
Atnaujinta: 2023-09-27
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Naujienos
  • Valgiaraštis
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 – 08.45
  • 2. 08.55 – 09.40
  • 3. 09.50 – 10.35
  • 4. 11.20 – 12.05
  • 5. 12.15 – 13.00
  • 6. 13.15 – 14.00