Registracija prie Tamo sistemos

Mokykla-darželis  naudoja elektroninį dienyną, kuris yra didesnės, kuriamos sistemos pavadintos “Tavo mokykla” (sutrumpintai Tamo) dalis.

Mokinių tėvai  per Tamo sistemą gali pamatyti vaiko pasiekimus ir tvarkaraštį, taip pat bendrauti su kitais klasės tėvais ir mokytojais pranešimų pagalba bei naudotis kitomis naudingomis funkcijomis.

Norintys užsiregistruoti tėvai turi gauti iš klasės mokytojos du  savo vaiko parametrus: vaiko prisijungimo vardą ir vaiko identifikatorių- raktą.

  • Interneto naršyklėje surenkame www.tamo.lt ir spaudžiame mokinių tėvų registracija.
  • Tuomet į laukelį: Vaiko prisijungimo vardas ir Vaiko identifikatoriaus raktas suvedate duomenis, gautus iš klasės mokytojos.
  • Į laukelį Jūsų vardas ir Pavardė suvedate asmeninius duomenis.
  • Jūsų prisijungimo vardas - sugalvojate naują prisijungimo vardą. Jis turi skirtis nuo vaiko prisijungimo vardo.
  • Sugalvojate naują savo slaptažodį.

Jei šeimoje nori prisiregistruoti atskirai tėtis, mama ar kiti šeimos nariai, kiekvienas iš jų registruojasi atskirai, bet su tais pačiais vaiko duomenimis- vaiko prisijungimo vardu ir vaiko identifikatoriumi-raktu.

Jei nepavyktų užsiregistruoti, kreipkitės į mokyklos-darželio  el. dienyno administratorių: pavaduotoja@ausros.vilnius.lm.lt

arba  peržiūrėkite  nuoseklią instrukciją arba Naudotojo vadovą tėvams ir mokiniams kaip prisijungti prie Tamo sistemos.

Copyright @ Vilniaus "Aušros" mokykla – darželis