Priėmimo tvarka

PRIĖMIMAS Į MOKYKLĄ

Vilniaus miesto savivaldybės tarybos patvirtintas naujas priėmimo į Vilniaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašas. Su juo galite susipažinti čia: Aprašas

Nuo šiol išsirinkti mokyklą sostinės mokiniams ir jų tėvams bus daug paprasčiau – sukurtas interaktyvusis sostinės mokyklų žemėlapis, kuriame patogu ir paprasta susirasti artimiausias mokyklas pagal savo gyvenamą vietą, kalbą, kuria norima mokytis ir klasę:  http://vilniausplanas.lt/maps_vilnius/?theme=schools Suvedus prašomus duomenis, interaktyvusis žemėlapis parodys mokyklas, priskiriamas pagal gyvenamąją teritoriją.

Prašymai mokytis Vilniaus “Aušros” mokykloje-darželyje  bus priimami nuo 2017 m. kovo 1 d.- gegužės 26 d.  Teikti prašymus galima:

  • internetu http://www.vilnius.lt/svietimas (užsiregistravus ir susikūrus paskyrą www.vilnius.lt, per elektroninę bankininkystę arba kitą elektroninės atpažinties priemonę)  arba
  • atvykus į mokyklą (Mokykloje tėvams bus  suteikta prieiga prie kompiuterio, kur galės savarankiškai užsipildyti prašymą, tereiks būti susikūrus paskyrą www.vilnius.lt, ar turėti su savimi prisijungimą prie savo elektroninės bankininkystės)

Instrukcija, kaip užpildyti prašymą https://darzelis.vilnius.lt/new/subsystems/darzeliai/files/mokyklos_project.mp4

PASTEBĖJIMAS:  prašymų padavimo data, eiliškumas neturi jokios įtakos pirmumo kriterijui, taškai už tai neskiriami.

Aktualus straipsnis apie registraciją:  Rytoj pradedama elektroninė registracija į Vilniaus mokyklas

Mokinių priėmimo į mokyklą 2017-2018 m.m. komisija

Mokinių priėmimo į mokyklą 2017-208 m.m. komisijos darbo tvarkos aprašas

PRIĖMIMAS Į DARŽELĮ

Vaikų priėmimo į darželį tvarkos aprašas

Copyright @ Vilniaus "Aušros" mokykla – darželis