Bendruomenė

ADMINISTRACIJA

Direktorė: Edita Kaniavaitė.   Gyvenimo aprašymas

2018 m. veiklos užduotys

Direktorės pavaduotoja ugdymui: Žydronė Pipirienė,  antroji vadybinė kategorija

Direktorės pavaduotoja ugdymui: Renata Babkin

Direktorės pavaduotoja ūkio reikalams: Olga Tutkienė

Sekretorė: Rasa Parchutikė

MOKYTOJŲ TARYBA

Mokyklos-darželio mokytojų tarybos pirmininkė direktorė Edita Kaniavaitė

Pareigos Vardas, pavardė Kvalif. kategorija
Pradinių klasių mokytoja Ritutė Tučiuvienė Metodininkė
Pradinių klasių mokytoja

Pradinių klasių mokytoja

Edita Aleksiejienė

Sandra Puškorienė

Mokytoja

Mokytoja

Pradinių klasių mokytoja Dalė Barišauskienė Metodininkė
Pradinių klasių mokytoja Valentina Užkurėnienė Metodininkė
Pradinių klasių mokytoja Liza Pliusnienė Metodininkė
Pradinių klasių mokytoja Žaneta Avulienė Metodininkė
Muzikos mokytoja Ieva Rutytė Vaiko priežiūros atostogose
Anglų k. mokytoja Jurgita Umbrasaitė Mokytoja
Tikybos mokytojas Jolanta Stupelytė Mokytoja
Auklėtoja Norberta Trabutienė Vaiko priežiūros atostogose
Auklėtoja Janina Byčekienė Vyresn. kv. kat.
Auklėtoja Lina Semionovienė Metodininkė
Auklėtoja

Auklėtoja

Inga Totorienė

RasaPaliulienė

Auklėtoja

Auklėtoja

Auklėtoja Marytė Skurupskienė Vyresn. kv. kat.
Auklėtoja Renata Babkin Metodininkė
Auklėtoja Stanislava Mlečkienė Metodininkė
Logopedė Zita Maciulevičienė Metodininkė
Auklėtoja Rūta Janeikienė Auklėtoja
Auklėtojas Mindaugas Maslauskas Auklėtojas
Socialinė pedagogė Dovilė Vieraitienė Socialinė pedagogė
Anglų kl. mokytojas Dominykas-Gabrielius Jankauskas Mokytojas
Šokio mokytoja Gabrielė Kulienė Mokytoja
Bibliotekininkė Jurgita Umbrasaitė Laikinai pavaduojanti
Muzikos mokytoja Jelena Aleknavičienė Vyr. mokyt. kv.kat.

SAVIVALDA

MOKYKLOS – DARŽELIO TARYBA

Pirmininkas – 4b kl. tėvų atstovas Kęstutis Kacevičius

Sekretorė –  logopedė Zita Maciulevičienė

Tėvų atstovai: Pedagogai:
1a kl. Audrius Roda

1b kl. Henrikas Mačiulskis

1c kl. Viktorija Vlasovienė

3a kl. Romualdas Suhanskas

Pradinių klasių mokytoja Žaneta Avulienė
2a kl.  Asta Ruškevičienė
4a kl. Irmantas Vaičelis Ikimokyklinio ugdymo pedagogė Stanislava Mlečkienė
4b kl.  Kęstutis Kacevičius Logopedė Zita Maciulevičienė
„Smalsučių“ gr. Irma Rabovičė Virginijus Molis- Medeinos pradinės mokyklos direktorius (socialinis partneris)
„Gudručių“ gr. Rasa Geigalienė
„Kodėlčiukų“ gr. Vygandas Grušauskas

“Naminukų” gr.

“Pabiručių” gr.  Laura Bakanienė

MOKYTOJŲ, AUKLĖTOJŲ KOLEGIJA

Auklėtojų kolegijos pirmininkė auklėtoja: Rūta Janeikienė

Mokytojų kolegijos pirmininkė mokytoja:  Žaneta Avulienė

DARBO TARYBA

Žydronė Pipirienė – pirmininkė

Dalė Barišauskienė – narė

Dovilė Vieraitienė – narė

Copyright @ Vilniaus "Aušros" mokykla – darželis